Реєстрація нового партнера у проект Gem4me | Відео-інструкція + текст+фото

Реєстрація нового партнера у проект Gem4me | Відео-інструкція + текст+фото

Всіх вітаю на моєму блозі!

У цій статті ви прочитає інструкцію як провести реєстрацію нового партнера / інвестора в проект Gem4me. А також нижче ви зможете подивитися коротку відео-інструкцію 7 хвилин «Як зареєструвати нового партнера у проект Gem4me. Інструкція»

ВАЖЛИВА ДЕТАЛЬ, ЯКУ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ НОВОЇ ЛЮДИНИ !!!

Перевірте у кабінеті напрямок наступної реєстрації у вашій геніалогіі. Зайдіть в свій БЦ (бізнес-центр), розділ Команда, підрозділ Геніалогія і у бінарному дереві перевірте куди піде наступна реєстрація: в ліву чи праву ніжку.


Так як в компанії керований бінар, то на мою думку, Вам дуже пощастило! Адже Ви можете зміцнювати своїх лідерів на будь-якій глибині (якщо Ви прийшли за серйозними грошима та будуєте свій бізнес системно). Саме завдяки настільки грошовому маркетингові компанії Gem4me та керованому БІНАРУ тут партнери отримують швидкі фінансові результати та закривають кар’єрні кроки.

Отже, а тепер приступимо до самої інструкції по реєстрації)

Ось коротка інструкція в текстовому вигляді, 3 варіанти

Як зареєструвати нового реферала у проект Gem4me. Варіант №1

  • Перейдіть в розділ «Бізнес-центр»
  • Введіть свій логін та пароль на вхід в Gem4me та натисніть ENTER або червону кнопочку кругленьку

Якщо раптом Ви забули свій пароль, то натисніть нижче «Забули пароль» і вам прийде новий пароль на вхід на вашу електронну пошту або в смс-повідомленні, згенерований технічною підтримкою компанії Gem4me

  • Далі в кабінеті на головній сторінці Ви бачите навпроти фрази «Ваша реферальная ссылка» — СКОПІЮВАТИ червоними літерами. Натисніть на слово «Скопировать» і ваше реферальне посилання буде моментально скопійовано в буфер обміну. Ваше завдання — передати її будь-яким способом вашому новому партнеру або рефералу для реєстрації

Як зареєструвати нового партнера в проект Gem4me. Варіант №2

На сайті https://gem4me.team/ru перейти до пункту «Бізнес-Центр» та нижче форми входу в кабінет натиснути «Зареєструватися»

  • Далі стандартна форма реєстрації (нижче скріни дивіться). Тільки в цьому випадку Ваш логін прийдеться писати в ручну. Будьте уважні, щоб не допустити помилки!

Як зареєструвати нового інвестора в проект Gem4me. варіант №3

У кожного партнера, хто купив будь-який з інвестиційних паків та має активний БС (бізнес-сапорт), від компанії Gem4me є особистий Лендінг, що продає ( «Лендінг» — сторінка в інтернеті, на якій дана коротка інформація про продукт, послугу або товар з реїстраційною формою).

Адреса Вашого Лендінгу https: //ВашЛогін.gem4me.team/ — вставте свій логін замість «Ваш Логін» і отримаєте свою сторінку по бізнесу, яка також і приваблює потенційних інвесторів в проект.

Як же виглядає цей сайт: ось приклад мого Лендінгу (мій логін pronto777 ) https://pronto777.gem4me.team/ Перейдіть за посиланням та побачите наскільки він інформативний і барвистий, а інформація про проект викладена коротко і лаконічно та без води (що я дуже люблю в ньому) Також на ньому є 3 кнопочки для реєстрації і є перехід на інвестіціонний сайт https://gem4meinvestments.eu/ru/invest , де партнер / інвестор купує будь-пак (паки), який може собі дозволити по кишені.

Важливо, що цей сайт https://pronto777.gem4me.team/ допомагає Вам робити продажи на 80 відсотків на автоматі! Хто має досвід просування через інтернет, той зацінить))) Як Ви розумієте, повністю автоматизувати просування через інтернет вкрай складно і не зовсім ефективно. Тому важливо застосовувати високоефективні інструменти для просування вашого бізнесу

А тепер як заповнити саму форму для реєстрації нового партнера / реферала / інвестора Gem4me:

Як бачите, форма для реєстрації проста: необхідно ввести логін (який новачок сам придумує), пошту, Ім’я і Прізвище (краще як в паспорті написано), вибирає країну і місто реєстрації (не проживання), вказує номер телефону (без коду країни). Далі той, хто проходить реєстрацію, придумує пароль на вхід і пароль для проведення фінансових операцій (фінансовий пароль) — від 6 символів необхідно щоб були паролі

Рекомендую фінансовий пароль робити більш важким, а пароль на вхід простішим. Тому що всі фінансові операції в вашому особистому кабінеті можливі лише при використанні фінансового пароля і одноразового пароля, який буде вам приходити у вигляді смс на мобільний телефон. Тому важливо, щоб номер телефону при реєстрації був заповнений вірно.

У будь-якому випадку, Ви завжди можете звернутися в техпідтримку компанії https://support.gem4me.com/ та змінити Ваші дані або відредагувати

Далі вставляю ще інструкцію в форматі відео (російською мовою):

Сподіваюся, дана стаття була для Вас корисна)

Прошу в будь-якому випадку написати в коментарях зворотній зв’язок. Також ставте будь-які питання за темою «Як зареєструвати нового партнера в проект Gem4me» нижче, відповім на всі Ваші питання

З повагою, інвестор та інформаційний партнер проекту Gem4me, Ольга Бобонець

[ninja_forms id=1]

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *