Пропозиція

Пропозиція


Пропозиція у форматі PDF:

 

Буклет складається з 10 сторінок — Тем.

1 сторінка — опис проекту та суть інвестиційної пропозиції
2 сторінка — опис холдинга та юридична схема
3 сторінка — центральный офіс, засновники холдингу, сервіси у складі Gem4me
4-5 сторінки — партнери проекту
6 сторінка — мета компанії
7 сторінка — місія компанії
8 сторінка — опис та монетизація сервисів
9 сторінка — розрахунок прогнозованого прибутку, бізнес-пакети
10 сторінка — партнерська програма Gem4me

Про компанію Gem4me

Gem4me це глобальний революційний проект у галузі високих технологій. Назва у перекладі на українську мову означає “коштовність для мене”. Повна назва проекту — Gem4me Holdings Ltd, Malta. (Джєм Фо Мі Холдінгс Лтд, Мальта). Це європейський холдинг, у склад якого входить декілька міжнародних компаній.

Процес створення Gem4me Holdings Ltd розпочався у 2014 році та зайняв чотири роки. У развитку та розробці структури Холдингу, його фінансового та маркетингового плану приймали участь кращі міжнародні спеціалісти та професіонали з різних галузей бізнесу. Проект активно розвивався на основі приватного інвестування, і за станом на жовтень 2018 року в нього було вкладено 35 мильйонів долларів. Протягом цього періоду проект тричі проходив аудит та оцінку.  У червні 2018 року вартість Gem4me Holdings Ltd, згідно з експертною оцінкою незалежної аудиторської компанії Sia «Doma Audits» (http://www.domaaudit.lv), склала 157 мильйонів долларів. За 4 роки вартість бізнесу виросла у 5 разів! У 2019 року в просування цього глобального проекту планується вкласти 100 мільйонів доларів. На момент продажу планована вартість Gem4me Holdings Ltd повинна скласти 12 мільярдів доларів.

Діапазон цін акції Gem4me Holdings Ltd становить: від номіналу 30 євро до прогнозованих 3000 євро. В даний час акції Gem4me Holdings Ltd можна придбати за ціною 40-70 євро в залежності від дати покупки.

Міжнародні компанії в складі холдингу Gem4me:

 • E-Investment Holdings, Швейцарія — розробники і адміністрація проекту
 • Gem4me Holdings Ltd, Мальта — основна компанія, що володіє інтелектуальними правами на месенджер та клієнтську базу (https://gem4me.com/)
 • Gem4me Investments Plc, Мальта — інвестиційний фонд  https://gem4meinvestments.eu/
 • Gem4me Market Space, Мальта — компанія, що володіє інтелектуальними правами на маркетплейс Gem4me Market Space (https://ico.marketspace.io)
 • Gem4me Custodian Services Ltd, Маршаллові острови- інвестори проекту

 

Кожна з цих компаній представляє світу власні продукти і рішення для роботи на міжнародних ринках. Діяльність Gem4me підтверджується міжнародними директивами Європейського Союзу, здійснюється на легальній основі і дозволена на території США, Європи, Азії, Росії, України, Казахстану та інших країн.

Детальніше: https://gem4meinvestments.eu/ru/about/legal-foundation.

Центральний офіс компанії знаходиться на Мальті. З 2004 року Мальта входить до складу Європейського Союзу. Фінансування проекту здійснюється через компанію Gem4me Investments Plc — приватний інвестиційний фонд, який функціонує відповідно до Європейського законодавства AIFMD (Alternative Investment Fund Managers Directive). Фонд створений як відкрите акціонерне товариство (open ended public limited liability company). Юридична та фінансова прозорість роботи Gem4me Investments Plc забезпечується законодавчою базою Євросоюзу, що діє на Мальті.

Діє податкова система Мальти і велика мережа угод про уникнення подвійного оподаткування. Обов’язкова повна щорічна аудиторська перевірка фінансової діяльності. Gem4me Holdings Ltd має кілька операційних центрів в різних країнах світу, в тому числі в США, Європі та Південно-Східної Азії. Для прискорення переговорів з потенційними покупцями регулярно проводиться оцінка додаток незалежними аудиторськими компаніями.

Засновники Холдингу — це професіонали бізнесу, багаті та успішні інвестори, які створили свої капітали на міжнародних ринках цінних паперів та електронної комерції. У проекті Gem4me беруть участь досвідчені адвізори з США та Азії https://ico.marketspace.io.

Сервіси у складі Gem4me:

Партнери Gem4me:

Synesis https://synesis.by

IcoBox https://icobox.io

Frigate https://frigate.eu

UCT World Corporation, Premier Partner Google https://www.uctworld.com

UniCredit Bank https://www.unicreditgroup.eu/en.html

IFA http://ifa.lv/ru/

ABDK https://www.abdk.consulting

WH-partners http://whpartners.eu

Серед партнерів Gem4me Holdings Ltd найбільші розробники (клієнтами яких є: Міністерство оборони США, NASA, CISCO, Генштаб Збройних сил Росії, Державний митний комітет, МВС Білорусі та Азербайджану, Московський і Мінський метрополітени, компанії IBM, Yandex, Viber, Playtika та ін. ), фінансові інститути (найбільші банки Європейського Союзу: Швейцарії, Італії), брокери на провідних світових крипто-валютних біржах.

Ключовий партнер і головний розробник месенджера Gem4me, маркетплейс Gem4me Market Space і чатбот-платформи — компанія  Synesis, Мінськ. Розробник світового рівня, який створив мільярдні проекти — запорука швидкого розвитку та найсучасніших рішень в сфері мобільних додатків.

Все обладнання Gem4me розміщено в Німеччині (в кращому Дата-центрі Європи) та в Білорусі (у Парку високих технологій (м.Мінськ), де були створені такі компанії, як Viber, Playtika та ін.). Системи підключені до широких супутниковим і оптичних каналів та оснащены найсучаснішими засобами захисту і безпеки.

Мета Холдингу надати можливість будь-якій людині збільшити свої прибутки на ринку IT-технологій, а також:

а) завершити розробку месенджера Gem4me та глобальної торгово-фінансової платформи Gem4me Market Space,

б) збільшити базу користувачів до сотень мільйонів людей,

в) продати успішні програми великої компанії або концерну,

г) розділити всі отримані кошти між акціонерами.

Місія Холдингу: надати можливість кожній людині на земній кулі взяти участь у формуванні міжнародного ринку товарів та послуг (глобальна торгово-фінансова платформа Gem4me Market Space), що продаються через «розумний» мессенджер, і отримати доступ до чотирьох найперспективнішим та грошовим ніш сучасної економіки: електронної комерції, ринку криптовалют, венчурного інвестування та багаторівневу систему реферальних винагород зі зростаючим активним і пасивним доходом.

 1. Електронна комерція (e-commerce). Швидкий старт власного інтернет-бізнесу на платформі Gem4me Market Space або перенесення свого локального бізнесу на платформу, особистий паблік, особистий маркетплейс, online-торгівля, боти, розумний гаманець (SMART Wallet), крипто-обмінник, рекламний майданчик, унікальні інноваційні інструменти для реклами бізнесу від Google та Яндекс, система штучного інтелекту BiNeuro.
 1. Ринок криптовалют для торгівлі та інвестицій. Прямий доступ в режимі реального часу на різні світові криптобіржі. Торгівля криптовалютою за торговими сигналами від AI-бота (Artificial Intelligence (AI) — штучний інтелект). Повна автоматизація по копіюванню та застосування крипто-сигналів на біржовому акаунті клієнта.
 1. Краудінвестінг (акції компанії за ціною 40-70 євро з перспективою росту їх вартості до 3000 євро).
 1. Багаторівнева система реферальних винагород, що дозволяє сформувати свої власні активні (більше 10 джерел) і постійно зростаючі пасивні доходи.

Ідея компанії полягає в тому, щоб створити для кожної людини на планеті умови для миттєвого старту власного міжнародного інтернет-бізнесу:

Холдинг Gem4me реалізував на практиці революційну ідею створення і розміщення екосистеми Gem4me на платформі месенджера преміум-класу та об’єднав воєдино всі необхідні для зручності користувачів і бізнес-власників інтернет-сервіси та послуги: месенджер Gem4me, маркетплейс Gem4me Market Space та розумний гаманець Smart Wallet.

Gem4me Market Space пропонує всі необхідні інструменти та сервіси для створення і ведення власного інтернет-бізнесу на блокчейн-платформі як новачкам, так і професіоналам.

Розумний гаманець Smart Wallet дозволяє здійснювати будь-які угоди та фінансові операції з мінімальною комісією, в будь-якій кількості та обсязі, які проводяться з блискавичною швидкістю за допомогою універсальної крипто-фіатной платіжної системи.

У компанії розроблено детальний план монетизації платформи Gem4me Market Space. Частина сервісів вже монетизована і приносить прибуток. Одним з найбільш перспективних напрямків монетизації глобальної торгової платформи Gem4me Market Space є реклама:

 • Прибуток від реклами Google Ads після звінків та в списку чатів. Приклад: Gem4me, Viber.
 • Прибуток від реклами, що розміщується в окремому разділі великими рекламодавцями (Discover). Приклад: Snapchat.
 • Прибуток від реклами, що розміщується в информаційних чатах. Приклад: Telegram.

Ви можете стати співвласником компанії (володіння акціями підтверджується занесенням акціонера до Реєстру акціонерів), інвестуючи кошти у створення та просування мобільного додатку Gem4me. Для цього Вам необхідно здійснити покупку одного або декількох Бізнес-пакетів на Ваш вибір. У кожен пакет входить визначена кількість часток володіння (акцій).

Розрахунок прогнозованого прибутку при продажу акцій Gem4me Holdings Ltd:

Бізнес-пакети компанії Gem4me поширюються на основі самої прогресивної на сьогоднішній день системи просування — багаторівневої системи реферальних винагород.  Учасник багаторівневої системи реферальних винагород отримує доступ до декількох видів доходу (особиста та командна премії, лідерський бонус), бере участь в кар’єрному плані компанії та у програмі подорожей.

Винагорода сплачується в грошовому еквіваленті (в євро), а також у вигляді акцій компанії. Ви можете заробляти вже сьогодні і одночасно збільшувати свій інвестиційний капітал без додаткових вкладень.

Надаються всі необхідні матеріали та бізнес-інструменти (доступ до Бізнес-центру партнера, особиста Лендінг-сторінка тощо.), Безкоштовне навчання, можливість участі в конференціях і презентаціях від топ-лідерів компанії, участь в корпоративних подіях, а також супровід в побудові бізнесу.

Детально з варіантами паків Ви можете ознайомитися за цим посиланням, пройти безоплатну реєстрацію в проект, вибрати пак для старту та оплатити його зручним для Вас способом. Або тисніть прямо зараз на кнопку нижче:

 

Для консультації щодо вибору бізнес-пакету та отримати докладніші вказівки зверніться до мене зручним для Вас способом, або запишіться на безоплатну консультацію, натиснувши на кнопочку нижче:

Мої контакти:
+380632739033 Gem4me, Viber, Telegram, WhatsApp
З повагою, Ольга Бобонець!

[ninja_forms id=1]

Comments

 • manga stream | Май 25,2020

  Hi there, I enjoy reading through your article. I wanted to write a little
  comment to support you.

 • Leave a Reply

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *